Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Despre Societatile Secrete politice in general EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Despre Societatile Secrete politice in general EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Despre Societatile Secrete politice in general EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Despre Societatile Secrete politice in general

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

ABIF


muritor de rand

Societatile politice secrete au un scop bine definit, cel mai adesea lupta impotriva unui stat sau a unei situatii dominatoare, care cere folosirea secretului, disimularii, chiar a infiltrarii. Secretul nu este o finalitate in sine ci mai degraba un mijloc indispensabil aflat in serviciul proiectului avut in vedere.

Mihai


vrajitor

Violenta politica poate fi initiata fie de state impotriva altor state sau a propriilor cetateni(aplicarea legii si oprimarea ilegala); fie initiata de cetateni impotriva statelor(lupta de gherila, terorism insurgent etc) sau a altor cetateni(terorism prin grupari paramilitare, terorism etnic).

Cactus

Cactus
inger

Apoi nu stiu ce sa zic, dar io incep sa cred in teoriile astea ale conspiratziilor, Bilderberg, Comisia trilaterala, consiliul relatiilor externe etc, etc.

Daca asta isi permite sa faca astfel de afirmatzii, inseamna ca fructul de deja copt...

http://ziare.ro/1226311322-Criza_financiara_ofera_ocazia_unica_de_a_construi_o_societate_cu_adevarat_globala_considera_Brown

Cactus

Cactus
inger

Bulache

Bulache
demon

Pute a aranjament. Embarassed

Cactus

Cactus
inger

Bulache a scris:Pute a aranjament. Embarassed

Păi, cam asha

Cactus

Cactus
inger

Atzi auzit voi de cea mai teribila societate secreta? Bilderberg, Illuminati, - mici copii. AICI se gaseshte adevarul despere viitorul omenirii RMRA
http://www.mintrubbing.org/testimonials.html

Despre Societatile Secrete politice in general Pic

Bulache

Bulache
demon

Si morcovi aia is blazonul lor. rolf Laughing

Cactus

Cactus
inger

Bulache a scris:Si morcovi aia is blazonul lor. rolf Laughing

Na shi tzie sa nu mai plangi atata...

Despre Societatile Secrete politice in general Diploma2


Admin, tu draghili, TU potzi si stii s-o micshorezio; ca io nu stiu... Laughing

Cactus

Cactus
inger

"Ne pare rau dar doar cei care sunt administratori pot edita un mesaj în acest forum"

Adica io nu mai pot sa-mi editez propria postare ???

Bulache

Bulache
demon

Io nu prea pot sa intru pe topice,doar pe unele,daca asa e iaca ziceti ca-i restrictie si tatie buna. Laughing

Eu Unul


admin

Bulache a scris:Io nu prea pot sa intru pe topice,doar pe unele,daca asa e iaca ziceti ca-i restrictie si tatie buna. Laughing

Nu am eu nici o vina ca nu merge calculatorul tau. Eu nu am pus nici o restrictie. Smile

Cactus

Cactus
inger

Admin a scris:
Bulache a scris:Io nu prea pot sa intru pe topice,doar pe unele,daca asa e iaca ziceti ca-i restrictie si tatie buna. Laughing

Nu am eu nici o vina ca nu merge calculatorul tau. Eu nu am pus nici o restrictie. Smile

I-am spus sa incerce de pe calculatorul meu cu parola lui.... Cand mai da pe la mine o sa incercam...

Cactus

Cactus
inger

Cactus

Cactus
inger

Cactus

Cactus
inger


Io nu pricep - cika (Despre Societatile Secrete politice in general Gruebel) aici am dreptul sa moderez... canci, ca nu ma lasa sa-mi editez propria postare; asta nuuuu-i frumos.. Despre Societatile Secrete politice in general BannedDespre Societatile Secrete politice in general Aufsmaul-1

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum