Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Descutii despre site-urilor promovate EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Descutii despre site-urilor promovate EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Descutii despre site-urilor promovate EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Descutii despre site-urilor promovate EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Descutii despre site-urilor promovate EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Descutii despre site-urilor promovate EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Descutii despre site-urilor promovate EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Descutii despre site-urilor promovate EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Descutii despre site-urilor promovate EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Descutii despre site-urilor promovate EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Descutii despre site-urilor promovate EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Descutii despre site-urilor promovate EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Descutii despre site-urilor promovate EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Descutii despre site-urilor promovate

+8
Bulache
Cocorul
Diana
Alice Bailey
Delta
Ada_Pal
Rhea
Cactus
12 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Cactus

Cactus
inger

Zyraxes a scris:Metapedia este o enciclopedie electronică despre cultură, artă, stiință, filozofie și politică.

Super yes ulala

Cactus

Cactus
inger

OK si care-i problema; astia sunt dizidentzi din Wikipedia si au vrut sa faca si ei ceva; asta se kiama concurentza; cat de loiala sau neloiala - hai sa fim serioshi... E bine ca avem doua sau mai multe surse de inspiratzie...

Rhea

Rhea
muritor de rand

Nu era un comentariu personal ,spuneam doar ce am citit despre ea .Bineinteles ca alternativele sunt bine venite !

Cactus

Cactus
inger

Rhea a scris:Nu era un comentariu personal ,spuneam doar ce am citit despre ea .Bineinteles ca alternativele sunt bine venite !

Fiks - toate portalurile (???) astea or inceput sa aiba motoare de cautare din toate domeniile...O enciclopedie perfecta nu va exista niciodata; ai vazut tu omenire perfecta ???m EVIL Nici io n-am vazut. Totul e subiectiv intr-o anumita masura si istoria e cea mai subiectiva stiintza...DAR
"Cujet deci exist" ?????????? Oare ??? Oare existam sau suntem simple cuante de energie dintr-un imens pe care nici macar nu-l putem gandi; ashea cam ca un fel de musuroi de furnici. Oamenii cred ca furnicile cujeta ? Sau reactzioneaza instinctual ? Si atunci ce-i instinctul ? Incitante teme; pacat ca-s prea batran pentru ashea o discutzie Laughing

5Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Lun Iul 14, 2008 10:12 am

Rhea

Rhea
muritor de rand

Glumesti,prea batran? Pozele spun altceva ,dar daca tu te simti batran ..este altceva !daca esti batran ai un atuu ,fata de tinereii forumisti ,intelepciunea si experienta vietii traite ,asa ca....pe cai !

6Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Lun Iul 14, 2008 12:34 pm

Cactus

Cactus
inger

Ada_Pal


inger

Cactus a scris:
Rhea a scris:Nu era un comentariu personal ,spuneam doar ce am citit despre ea .Bineinteles ca alternativele sunt bine venite !

Fiks - toate portalurile (???) astea or inceput sa aiba motoare de cautare din toate domeniile...O enciclopedie perfecta nu va exista niciodata; ai vazut tu omenire perfecta ???m EVIL Nici io n-am vazut. Totul e subiectiv intr-o anumita masura si istoria e cea mai subiectiva stiintza...DAR
"Cujet deci exist" ?????????? Oare ??? Oare existam sau suntem simple cuante de energie dintr-un imens pe care nici macar nu-l putem gandi; ashea cam ca un fel de musuroi de furnici. Oamenii cred ca furnicile cujeta ? Sau reactzioneaza instinctual ? Si atunci ce-i instinctul ? Incitante teme; pacat ca-s prea batran pentru ashea o discutzie Laughing

"CUJET"..."EXIST"////"CRED".......IATA 3 VERBE VITALE SAU MORTALE ce framinta vietile "IMPERFECTILOR PERFECTIBILI" ORI "PERFECTILOR IMPERFECTIBILI CARE SUNTEM..... bounce

Delta

Delta
demon

Adică... la această secțiune pot crea un topic separat pentru promovarea unui site/forum? huh

Alice Bailey

Alice Bailey
vrajitor

Delta a scris:Adică... la această secțiune pot crea un topic separat pentru promovarea unui site/forum? huh
Poti deschide si topic separat, daca doresti!
Bine ai venit! salut

10Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Lun Iul 21, 2008 3:49 pm

Delta

Delta
demon

Alice Bailey a scris:
Delta a scris:Adică... la această secțiune pot crea un topic separat pentru promovarea unui site/forum? huh
Poti deschide si topic separat, daca doresti!
Bine ai venit! salut
Mersi! grin

P.S. You have no idea... Evil or Very Mad

11Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Lun Iul 21, 2008 9:12 pm

Alice Bailey

Alice Bailey
vrajitor

Delta, pai, da-ne adresa forumului tau ca sa vorbim cu Admin-ul sa o puna in portal!... secret

12Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Iul 22, 2008 7:12 am

Delta

Delta
demon

Alice Bailey a scris:Delta, pai, da-ne adresa forumului tau ca sa vorbim cu Admin-ul sa o puna in portal!... secret
M-am uitat peste discuțiile și tematicile abordate pe acest site și... parcă aș mai aștepta un pic. Shok
Nu de alta, dar poate se uită vreunul sensibil la postările de acolo și se sinucide constatând ce liber se pot schimba păreri. gathering

13Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Iul 22, 2008 7:29 am

Delta

Delta
demon

Alice Bailey a scris:Si aici ti se pare ca se aplica cenzura? Embarassed
Nu la cenzură mă refeream.
Ci la lejeritatea abordării unor subiecte considerate "serioase"... Wink

14Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Iul 22, 2008 7:43 am

Delta

Delta
demon

Alice Bailey a scris:Da' ci are? Io sunt jumi/juma, ca si Stefan cel Mare.. Daca fasem aci si Partidul moldovenilor, candidez pentru functie! Basketball
la câte partide sunt în România, chiar (încă!) una în plus ce mai contează? rolf

Adică, până la urmă pot indica adresa site-ului, că așa mare pagubă n-o fi:
http://sanctuar.myforum.ro/

Nu prea am habar ce-o fi însemnând "portal", dar sună impresionant... Embarassed

15Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Iul 22, 2008 7:49 am

Alice Bailey

Alice Bailey
vrajitor

Asadar, in Sanctuar nu intram oricum!? Laughing

16Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Iul 22, 2008 7:55 am

Delta

Delta
demon

Alice Bailey a scris:Asadar, in Sanctuar nu intram oricum!? Laughing
rolf
Ah, denumirea nu a fost inspirată din cauza aspectelor de tip laic - profan, ci din cauză că am fost de atâtea ori banat pe alte forumuri încât simțeam nevoia unui refugiu lipsit de moderatori.
Acum mi-au cam fost ridicate acele restricții și pe respectivele forumuri, însă dacă este să discutăm, o facem totuși în Sanctuar. Cool

17Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Iul 22, 2008 8:04 am

Diana


inger

dar ce ai facut de erai banat ? secret

18Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Iul 22, 2008 8:05 am

Delta

Delta
demon

Alice Bailey a scris:Sa inteleg ca esti baiat?
Dacă este obligatorie circumcizia, atunci nu. rolf

19Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Iul 22, 2008 8:06 am

Delta

Delta
demon

Studenta_87 a scris:dar ce ai facut de erai banat ? secret
Eram prea activ și totuși nu înjuram. harhar

20Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mier Iul 23, 2008 3:03 pm

Rhea

Rhea
muritor de rand

Mai bine "Rebela " decat Studenta !

21Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Joi Iul 24, 2008 8:44 pm

Cocorul

Cocorul
djin

Delta sau alfa ?

22Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mier Ian 07, 2009 5:40 pm

Cactus

Cactus
inger

Gata ? O aparut Zarzavat , o aparut si cactus si voi iara tacetzi ? Nici un fel de rascoala EVIL cont clona, nimic din toate astea ? Nu mai avetzi subiecte de discutzii sau de barfe ? Nul problemo - rezolvam noi adicatelea Cactus si Zarzavat - inseparabili -kiar ashea - de ce dar sincer - tare mi-ar parea rau sa piara unul din ei. Lasa ca gasim noi ceva de ce sa ne legam si sa facem halimai pe forum... Deshteptarea bobor....

23Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Ian 13, 2009 9:44 am

Bulache

Bulache
demon

Lasa oameni sa se hodine,is obositi . crazy

24Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Ian 13, 2009 1:08 pm

Cactus

Cactus
inger

Nea Admine - ai pus o poza pe cinste - SUPER.... fii iubit si tzine-o ca-i tare faina cu iarna aia... gratulation cand vii prin zona, Bulache si Io dam de beut pe gratis.... Pusici, tu draga...

25Descutii despre site-urilor promovate Empty Re: Descutii despre site-urilor promovate Mar Ian 13, 2009 1:17 pm

Eu Unul


admin

Merci! Unde dati de beut? La Libric? grin

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum