Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator :: 1 Motor de căutare

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Propuneri pentru CAFENEA

+14
Eu Unul
HaymHerman
Rhea
Anticristul
Ada_Pal
Fresh
Bagherra
SPRS
Diana
Khaarsha
Alice Bailey
Vorbaretu
Sunna
Puiu.T
18 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 4]

26Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mier Iul 02, 2008 11:51 am

Ada_Pal


inger

Tare ma tem ca Derbedika nu bea nimic azi........nici chiar cafeaua ..........dupa accidentul groaznic din Jerusalemul de est....din nefericire pentru ambele parti.
Sad

27Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mier Iul 02, 2008 12:00 pm

Diana


inger

Sad ce s-a intamplat?

28Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mier Iul 02, 2008 3:49 pm

Puiu.T

Puiu.T
inger

hello, hello!

29Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Sam Iul 19, 2008 10:28 pm

Anticristul


eliberat

Nenorocirea nu a fost in Ierusalimul de est si nefericirea nu e pentru ambele parti daca omul a fost indoctrinat ,sa omoare oameni nevinovati.

30Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Sam Iul 19, 2008 10:32 pm

Anticristul


eliberat

ce s-a intamplat?
....................................................................
Un nenorocit de arab care cistiga piinea copiilor sai la constructii in Ierusalim,A luat un tractor de mare tonaj a iesit cu el pe strada principala si a inceput sa calce masini la intimplare si sa rastoarne autobuze.Iar Ada il plinge pe nebun.Si nu e prima data cind tine partea teroristilor.

31Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Dum Iul 20, 2008 10:45 am

Rhea

Rhea
muritor de rand

Anticristul a scris:Nenorocirea nu a fost in Ierusalimul de est si nefericirea nu e pentru ambele parti daca omul a fost indoctrinat ,sa omoare oameni nevinovati.

toti teroristi sunt indoctrinati sa omoare ...si oameni nevinovati !in numele lui Allah !

32Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Lun Iul 21, 2008 8:24 pm

HaymHerman


vrajitor

Ce bucurie isterica era in satul teroristului ,dupa ce a fost omorit de un soldat care era in apropiere.Ca veyi doamne sa dus in raila fecioarele pe care le a f...t profetul.

33Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mier Iul 23, 2008 5:00 am

Puiu.T

Puiu.T
inger

Rhea a scris:
Anticristul a scris:Nenorocirea nu a fost in Ierusalimul de est si nefericirea nu e pentru ambele parti daca omul a fost indoctrinat ,sa omoare oameni nevinovati.

toti teroristi sunt indoctrinati sa omoare ...si oameni nevinovati !in numele lui Allah !
sa nu exageram...nu toti
fiecare neam are cam de toate

34Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mier Iul 23, 2008 5:00 am

Puiu.T

Puiu.T
inger

HaymHerman a scris:Ce bucurie isterica era in satul teroristului ,dupa ce a fost omorit de un soldat care era in apropiere.Ca veyi doamne sa dus in raila fecioarele pe care le a f...t profetul.
poti repeta penultimul cuvant?....ceva mai explicit plssss ulala

35Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Dum Aug 10, 2008 6:24 pm

Anticristul


eliberat

E nevoie de ceva mai clar?

36Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mier Oct 22, 2008 10:48 am

Puiu.T

Puiu.T
inger

Anticristul a scris:E nevoie de ceva mai clar?
este
nu toti teroristi sunt condusi de aceleasi ''idealuri''

37Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 1:03 pm

Bagherra

Bagherra
vrajitor

Puiu.T a scris:
HaymHerman a scris:Ce bucurie isterica era in satul teroristului ,dupa ce a fost omorit de un soldat care era in apropiere.Ca veyi doamne sa dus in raila fecioarele pe care le a f...t profetul.
poti repeta penultimul cuvant?....ceva mai explicit plssss ulala
A dreacu' sapa... Laughing
Asta era o propunere pentru cafenea? :fingers:Apropo' de cafenea:ce am initiat eu si ce a ajuns! doh Turnul Babel,lumeeeeeee!
Fain forumul de sarbatori! clap Faceti ceva va rog cu scrisul mare,de sus...(de pe linia cu "faq")ca nu se vede nimic!
Eventual,scrieti cu galben.Da o nota regala si sarbatoreasca... Smile

38Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 2:17 pm

Eu Unul


admin

Schimbam tema in fiecare zi, asa ca maine va fi alta tema si nu mai umblam la culori. Ar trebui sa iau butoanele alea si sa le prelucrez ori sa le schimb si nu imi place. harhar

39Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 3:49 pm

Cactus

Cactus
inger

Chiar ashea - ce cauta la Propuneri si ektzetera - kestiile politice si toate tembelismele care se petrec in lume ????
ASTA-i Cafenea ; adica sa intzeleg ca-i un fel de loc de tzucat crucea ??? Bulacheeeee...... secret kiss1 ulala

40Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 4:10 pm

Eu Unul


admin

Pai, va dau voia acces sa faceti ordine, dar nu aveti voie sa stergeti nica. Doar sa departajati ce nu se incadreaza si sa le mutati la subforumurile potrivite, sa le uniti cu alte subiecte deja existente s.a.

41Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 4:12 pm

Cactus

Cactus
inger

Admin a scris:Pai, va dau voia acces sa faceti ordine, dar nu aveti voie sa stergeti nica. Doar sa departajati ce nu se incadreaza si sa le mutati la subforumurile potrivite, sa le uniti cu alte subiecte deja existente s.a.
Da´tu draga, ne faci si scolarizare ???? Io mi-am dat numai ashea cu presupusu´le ceea ce am crezut ca Pantera are dreptate... kiss1

42Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 4:17 pm

Cactus

Cactus
inger

Auzi tu, Admine - la mine de ce scrii "djin" adika "stafie" cu accent pe "a" si la Pantera, pardon - Pisică (Bagheera) nu ai scris nimica ???? Adică ea-i mai cu motz ????

43Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 4:52 pm

Eu Unul


admin

rolf Calculatorul, in functie de nr de mesaje, scrie, nu eu!

44Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 6:49 pm

Anticristul


eliberat

Uauuuuuuuuuuuuuuuuu,dar tare mult rosu,si doare ochile ,cum zicea cineva.
Dar sa tot fie. daca ziceti ca de sarbatori, eu nu ma impotrivesc.

45Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 6:52 pm

Eu Unul


admin

maine o sa pun alta tema. Ce culoare preferi? blink

46Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 7:23 pm

Anticristul


eliberat

Albastru ca e culoarea noastra nationala.Si e tare odihnitoare la ochi.Dar nu vreau sa deranjez restul de colegi..Scuze tuturor.

47Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 8:35 pm

Vizitato


Vizitator

Mie unu imi place rosu! Wink Albul, de exemplu, imi oboseste ochii!

48Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 8:37 pm

Anticristul


eliberat

Da dar daca este rosu e stop , stii tu..

49Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 8:38 pm

Eu Unul


admin

hmm

50Propuneri pentru CAFENEA - Pagina 2 Empty Re: Propuneri pentru CAFENEA Mar Dec 02, 2008 8:42 pm

Anticristul


eliberat

Sa nu incerci sa faci pe placul tuturor ca nu vei reusi.
Eu o sa ma multiumesc cu ce va fi.
Si va zic si Sarbatori fericite,desi pentru mine nu sint sarbatori.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum