Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Propuneri pentru aspectul forumului in preajma sarbatorilor

+2
Cactus
Eu Unul
6 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Eu Unul


admin

Va rog sa propuneti design-ul potrivit pentru forum in preajma sarbatorilor de iarna. Smile

Cactus

Cactus
inger

fulgii de zapada sunt super; nu ai putea inlocui roshul asta de toate nuantzele cu ceva vesel ca de sarbatori vesele ? Si chestia din partea stanga -a Galerie e faina de tot; am si io poze faine; daca trebuie, datzi o adresa de mail sa vi le trimit. Din 8 decembrie o sa fiu in concediu medical toata luna asa ca o sa am timp (daca nu ma baga aia obligatoriu in vreun pat) si, NORMAL - Off Topic , acuma cand scriu, fereastra cu zabmicei imi acopera fereastra in care scriu cam cu 1/4 din latzimea ei; si asta e la scarbici dar si acasa...
Era sa uit - Bunadimineatza. Este DOAR miercuri Evil or Very Mad

Eu Unul


admin

O sa pun cate o tema de sezon si d-stra sa va spuneti parerea. Legat de zambarici...nu stiu ce sa spun! Daca ii pun in categorii separate, nu ii mai gasiti

Poze mai puteti afisa si pe forum, deschizand topice noi.

Cactus

Cactus
inger

SUPER, tu draga... yes kiss1 friends

Cactus

Cactus
inger

ADMINEEEEE - Lache imi da mesaj pe Y-Mess ca nu poate accesa topicurile; fi tu asa de dragutzu si vezi daca nu-i ceva la setarile lui; multzam , tu draga; puisici; ma car la scarbici

Eu Unul


admin

Nu stiu nimic. Poate a fost vreo defectiune peste noapte.

Cactus

Cactus
inger

Uite ce-mi scrie astazi Lache:
"...Topicele administrative si divertismentul nu-l pot accesa"
"ok,am scris io ieri,dar nu am primit raspuns.la administratie si divertisment nu pot intra.,in rest da."

Bulache

Bulache
demon

Doar topicurile Administratie si Divertisment
Evil or Very Mad Laughing

Eu Unul


admin

Si acum puteti?

Aceasta tema de forum cum vi se pare?(Ma refer la aspect)

Cactus

Cactus
inger

e dragutza; personal, ailalta mi-o placut mai mult dar se poate ca aia pe care o pui maine sa-mi placa si mai mult huggles

Carla

Carla
muritor de rand

Mie imi place mult acest aspect.

Vizitato


Vizitator

Pana acum amandoua infatisarile mi-au placut! Wink

Cactus

Cactus
inger

@ ADMIN - Tu eshti bolund (-a) de totului tot; DACA tu itzi imaginezi ca io o sa stau intr-un Bestattungsinstitut - tradus brutal - Institut de pompe funebre, n-ai decat sa-tzi imaginezi... NORMAL fara mine. O asha insulta la adresa sfintelor sarbatori care trebuie sa fie vesela n-am mai intalnit. E bine. Si asa am primit pe adresa de mail invitatzie sa ma duc si pe alt forum habarnisto-nihilisto-demonistic.... tembelisme. DACA la asta te-ai referit - be blessed and hepi holideis cu draci, mortzi, sicrie, cenushiu, pushti si ce-tzi mai vrea voi .... Evil or Very Mad EVIL IŽm out-..

Vizitato


Vizitator

Cactus a scris:@ ADMIN - Tu eshti bolund (-a) de totului tot; DACA tu itzi imaginezi ca io o sa stau intr-un Bestattungsinstitut - tradus brutal - Institut de pompe funebre, n-ai decat sa-tzi imaginezi... NORMAL fara mine. O asha insulta la adresa sfintelor sarbatori care trebuie sa fie vesela n-am mai intalnit. E bine. Si asa am primit pe adresa de mail invitatzie sa ma duc si pe alt forum habarnisto-nihilisto-demonistic.... tembelisme. DACA la asta te-ai referit - be blessed and hepi holideis cu draci, mortzi, sicrie, cenushiu, pushti si ce-tzi mai vrea voi .... Evil or Very Mad EVIL IŽm out-..

Admin pune la forum ce tema VREA, ca doar daia e ADMIN!


PS: Vezi ca NU ai scris alea in engleza corect!

Eu Unul


admin

Cactus a scris:@ ADMIN - Tu eshti bolund (-a) de totului tot; DACA tu itzi imaginezi ca io o sa stau intr-un Bestattungsinstitut - tradus brutal - Institut de pompe funebre, n-ai decat sa-tzi imaginezi... NORMAL fara mine. O asha insulta la adresa sfintelor sarbatori care trebuie sa fie vesela n-am mai intalnit. E bine. Si asa am primit pe adresa de mail invitatzie sa ma duc si pe alt forum habarnisto-nihilisto-demonistic.... tembelisme. DACA la asta te-ai referit - be blessed and hepi holideis cu draci, mortzi, sicrie, cenushiu, pushti si ce-tzi mai vrea voi .... Evil or Very Mad EVIL IŽm out-..

Tudorel spunea ca temele acestea pentru sarbatori sunt foarte incarcate si am incercat o tema mai simpla, doar ca idee, deoarece era o versiune mai avansata decat cele puse pana in prezent.

Referitor la invitatii pentru alt forum...Eu am facut reclama si la alte forumuri. Am trimis la toata lumea, nu numai tie, Cactus.

Cactus

Cactus
inger

OK dar daca este forumul asta, nu are rost sa merg in paralel...

Eu Unul


admin

Daca tu iti faci forum, iti fac si tie reclama. Pur si simplu am generat o invitatie catre toti userii. Cine vrea, il viziteaza. E forumul lui LaVey.

Cactus

Cactus
inger

Admin a scris:Daca tu iti faci forum, iti fac si tie reclama. Pur si simplu am generat o invitatie catre toti userii. Cine vrea, il viziteaza.

rolf ma vezi tu pe mine gestionand un forum ???? happy2 Oricum, look-ul asta de Craciun e tare fain... gratulation

Eu Unul


admin

Am fost eu cam ocupat si nu am putut sa ma mai ocup asa mult de useri... Daca te-ai eliberat cu analizele si iti place, te pun aici Admin, sa te joci la aspect si altele... iconsmile

Cactus

Cactus
inger

Admin a scris:Am fost eu cam ocupat si nu am putut sa ma mai ocup asa mult de useri... Daca te-ai eliberat cu analizele si iti place, te pun aici Admin, sa te joci la aspect si altele... iconsmile
Dragule, io nu-s bun de asa ceva - vrei sa dau totul peste cap de bine ce am toate mainile stangi si nici una dreapta ? iar la calculatorisme - vai scuzatzi, că aia de la Info fac criza de nervi cand îi chem....
BTW - mi-or adus acuma monitor nou, frumos, dreptunghiular, mare, subtzire DAR, cand l-am deschis mi-a disparut bara (???) unde-s cursoarele alea cand vrei sa largeshti sau sa ingustezi textul pe care-l scrii; stii tu - ceva chiar deasupra paginii word; alea de unde le pot pune iar ? Plz, tu dragă, fă-ți pomană cu un ignorant...

Eu Unul


admin

Nu stiu exact la ce te referi...La Toobars? Vezi sus, deasupra paginii word, in View ->Toolbars si bifeaza acolo pe rand, sa vezi daca e ce cauti.

Cactus

Cactus
inger

M-am luminat : in View - trebe bifat Ruler... ce bine ca am colegi ingineri... Laughing

Eu Unul


admin

Cactus a scris:M-am luminat : in View - trebe bifat Ruler... ce bine ca am colegi ingineri... Laughing
LaVey cred ca e inginer

Eu Unul


admin

unde e dl. Bulache? Sad

Cactus

Cactus
inger

ce bine de el... serios

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum