Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Hai sa vorbim nimica

+7
D
Fay
Puiu.T
Anticristul
Bulache
Eu Unul
Cactus
11 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 5]

76Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mar Mai 26, 2009 8:45 am

Soimos


admin

D a scris:
se indreapta lumea daca nu spre dezmat masonic global la nivel mondial care pentru sustinerea intereselor meschine ale unor satanisti masoni au schimbat numele lui Dumnezeu intr-o functie de de arhitect uman al universului ori Dumnezeu este Creatorul.


Doua vorbe ... trei prostii ... pana una alta Arhitect sau Creator ...tot una este .... dar daca masoneria a scapat planeta de obscurantismul religios al unui ev mediu care putea sa mai dainuiasca si azi ...a impus invatamant obligatoriu a impus democratia si tocmai legile pe care le propovaduia Isus ...fraternitate (adica iubire fata de seaman) ...egalitate ... si libertate ...biserica pe care tu o aperi a adus doar CRIME, mizerie si URGII ...dovedind prin FAPTE ca nimeni si nimic pe planeta asta nu a fost mai satanica, diabolica si dracoveasca ...decat biserica crestina!


nu poate fi numai un arhitect pentru ca El este Cel Ce Este si a facut totul Cuvantand.
O fi fost saracu magar ...ca tot cuvanta fara sa gandeasca?
Sau era atata de prost incat nu stia ca in TOATE ... mai intai este PROIECTUL in detaliu planuit ...si nu minciuna ...ca si minciuna este tot CUVANT!


Oricum iti multumesc ca mi-ai sarit in aparare ca este greu sa lupti cu muierile care lucreaza cu satan.

Mai berbecule ...pana acum in istoria planetei inca nu s-a vazut nici un genocid comis de muieri ...dar in schimb am vazut (cei care au ochi sa vada) ...2000 de ani de crime si bestialitati comise de adevarata biserica a Diavolului ...biserica crestina ... cea care vorbeste prostilor care nu judeca dupa fapt ci dupa vorbe ...in pilde frumoase fara sa stie in prostia lor ca satana este cel mai abil maestru al prefacatoriei


Inca cu "Fay" e mai usor ca isi arata fata satanica e mai grav de mironositele care dupa ce te imbrobodesc atunci te pocnesc mai tare si-ti cer sa-l hulesti pe Dumnezeu.

De hulit pe Dumnezeu ...cel mai abitir o faceti voi oficializat in biserica ...Dumnezeul Yahwe ...nu are nici azi copii sau fii caci a lui este lumea toata ...iar voi il huliti pe dumnezeu bagandu-l in patul unor femei imorale unde cica a si lasat un fiu pe rol de pui de cuc!
Vrei si alta dovada de Hula impotriva lui Dumnezeu ? ia vezi Treimea ...unde cica Dumnezeu o reguleaza pe propria sa mama ...si din sarcina trasata ...se naste tot el violatorul ...ai auzit vreodata ceva mai diabolic decat asta?

77Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mar Mai 26, 2009 1:43 pm

Artistu


demon

Nu mai hraniti trollii.

78Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mar Mai 26, 2009 1:56 pm

Fay


vrajitor

D a scris:
Anticristul a scris:Fay,Fay.Intra in mine,adica in personajul meu.Las ca eu si cu D ne intelegem.Las sa mi puna mie intrebari.Numai sa nu mi demonstreze ca Dumnezeu exista ca asata eu deja stiu demult.
Asta este topic de bun venit asa ca foarte bunatatea de "Fay" m-a si luat de la inceput in ras cu o epigrama care de fapt nu este a ei ci este un plagiat mizerabil demn de o lucratoare a lui satan ca de altfel toate femeile caci nu este in stare sa scrie versuri ci doar proza proasta.Nu sunt misogin dar cand vad cum inca de la gradinita sunt invatate fetele si implicit si baietii sa lucreze cu satan iar capul familiei se lasa dus si condus de muiere in loc sa fie precum zice psalmul 1 al lui David ma gandesc incotro se indreapta lumea daca nu spre dezmat masonic global la nivel mondial care pentru sustinerea intereselor meschine ale unor satanisti masoni au schimbat numele lui Dumnezeu intr-o functie de de arhitect uman al universului ori Dumnezeu este Creatorul si deci nu poate fi numai un arhitect pentru ca El este Cel Ce Este si a facut totul Cuvantand.Deci sa continuam discutiile despre Dumnezeu si pe topicurile existente deja.Oricum iti multumesc ca mi-ai sarit in aparare ca este greu sa lupti cu muierile care lucreaza cu satan.Inca cu "Fay" e mai usor ca isi arata fata satanica e mai grav de mironositele care dupa ce te imbrobodesc atunci te pocnesc mai tare si-ti cer sa-l hulesti pe Dumnezeu. good

Esti un bigot bolnav, asa ca nu am sa ma mai distrez raspunzandu-ti, dar, doar dupa ce-mi explici cum de indraznesti sa spui de "opera mea literara" pe care-am compus-o special ca sa te "intampin", ca este plagiat...Daca te-a luminat Dumnezeu ca si pana acum (cred ca de fapt era Satan lucrand "sub acoperire")trebuie sa-mi arati originalul dupa care am plagiat, altminteri dovedind ca minti, inseli si spurci...si ca esti cu adevarat demn de ...a fi un adept a lui Satan.
Si mai lasa femeile in pace, nu-i cazul sa-ti versi pe forum, virtual, toate refularile din timpul petrecut in "real".
Se pare ca mai ai de invatat ce se chiama, cu adevarat, sa fi barbat.

79Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mar Mai 26, 2009 2:55 pm

D

D
vrajitor

Fay a scris:
Se pare ca mai ai de invatat ce se chiama, cu adevarat, sa fi barbat.
soimos,artistu,fay nu tine sunteti aceiasi persoana. si cred ca esti si anticristu' Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

80Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mar Mai 26, 2009 7:21 pm

Anticristul


eliberat

Daca esti atit de redus ca sa ma compari pe mine anticristul cu atitea alte personaje ,atunci cu adevarat poti zice :Dar muieti-s posmagi?
Dupa felul intrebarilor ,credeam ca esti un penticostal de pe la tara,dar acum chiar ca nu mai stuiu ce sa cred.

81Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mier Mai 27, 2009 1:25 am

Artistu


demon

Anticristul a scris:Dupa felul intrebarilor ,credeam ca esti un penticostal de pe la tara,dar acum chiar ca nu mai stuiu ce sa cred.

Era inca un pacient de care nu se stia ... inca.
Cand te gandesti ca genul asta de personaj ar putea fi intalnit in real, intelegi mai bine cat de periculos e melanjul de prostie si religie.

82Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Dum Mai 31, 2009 7:58 am

Soimos


admin

Artistu a scris:
Cand te gandesti ca genul asta de personaj ar putea fi intalnit in real, intelegi mai bine cat de periculos e melanjul de prostie si religie.
Zau daca credeam ca pot fi atat de usor de acord cu tine!
Nebanuite mai sunt Caile Domnului!

83Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Lun Iun 01, 2009 4:02 pm

Bulache

Bulache
demon

care cai? are mai multe.dar cu d asta nu pricep ce vrea sa demonstreze?Io-s Ateu.Nu cred in religii,nu ucid ....etc.Dar D. el prin vorbe ucide. Laughing Evil or Very Mad

84Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Lun Iun 01, 2009 11:20 pm

Soimos


admin

Bulache a scris:care cai? are mai multe.dar cu d asta nu pricep ce vrea sa demonstreze?Io-s Ateu.Nu cred in religii,nu ucid ....etc.Dar D. el prin vorbe ucide. Laughing Evil or Very Mad
In primul rand hai sa ne referim la Calea Adevarului ...si aceasta ne dovedeste clar ca religia este doar o masca de prefacatorie pusa pe un satanism diabolic (daca poate exista si asa ceva) ...iar D nu a facut decat sa isi deie arama pe fata...

85Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Joi Iun 04, 2009 6:32 pm

Anticristul


eliberat

De unde atita arama ca e scumpa.Uite eu vreau sa fac un cazanel pentru apa sfintita facatoare de minuni si nu reusesc.
El sa dat cu ceva vopsele sa miroase a crestin.

86Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Vin Iun 05, 2009 8:25 am

Soimos


admin

Anticristul a scris:De unde atita arama ca e scumpa.Uite eu vreau sa fac un cazanel pentru apa sfintita facatoare de minuni si nu reusesc.
Vezi de ce ar fi fost bine sa ti relatia cu D ...ca poate iti trimitea el un cazanel din propria ograda ...dac a nu de la el de acasa ...adica din iadul plin cu cazane ..macar de la fratii sai care le ciocanesc!

El sa dat cu ceva vopsele sa miroase a crestin.
Nu!
El doar s-a prezentat sincer ...asa cum este el ...adica asa cum cere crestinismul sa fi si cum este crestinismul insusi...(un prefacut mincinos)

87Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Joi Iun 11, 2009 8:07 am

Cactus

Cactus
inger

Anticristul a scris:De unde atita arama ca e scumpa.Uite eu vreau sa fac un cazanel pentru apa sfintita facatoare de minuni si nu reusesc.
El sa dat cu ceva vopsele sa miroase a crestin.

Incearca cu asta; schema e destul de simpla... blum

Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 979

88Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Joi Iun 11, 2009 6:51 pm

Anticristul


eliberat

La noi la Turt este altfel.

89Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Vin Iun 12, 2009 1:46 pm

Soimos


admin

Anticristul a scris:La noi la Turt este altfel.
Cum adica?

Bagi in instalatie tuica si iasa prune?

90Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Sam Iun 13, 2009 8:28 pm

Anticristul


eliberat

Intoarce fraza.Adica ca pe ivrit ,de la dreapta la stinga.
.

91Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Dum Iun 14, 2009 7:18 am

Soimos


admin

Anticristul a scris:Intoarce fraza.Adica ca pe ivrit ,de la dreapta la stinga.
.

Sa intorc doar fraza ...sau tot procesul tehnologic folosit la Turtz?

92Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Dum Iun 14, 2009 7:33 am

Cactus

Cactus
inger

cate grade are tzuica de Turtz ?

93Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Dum Iun 14, 2009 2:12 pm

Anticristul


eliberat

Acolo pe loc are cam 70 de grade.Dar conteaza gustul natural,aroma si multe altele.

94Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Lun Iun 15, 2009 8:13 pm

Artistu


demon

Anticristul a scris:La noi la Turt este altfel.

Anticristul a scris:Intoarce fraza.Adica ca pe ivrit ,de la dreapta la stinga.

leftla etse trut al ion al.

Acum are sens.

95Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mar Iun 16, 2009 7:21 pm

Anticristul


eliberat

Da ai sesizat bine.Acum poti sa gusti sa vezi ce tarie are.

96Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mier Iun 17, 2009 7:31 am

Mihai


vrajitor

Anticristul a scris:Da ai sesizat bine.Acum poti sa gusti sa vezi ce tarie are.
Poti sa traduci fraza sa intelegem si noi?

97Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mier Iun 17, 2009 3:58 pm

Artistu


demon

Anticristul a scris:Da ai sesizat bine.Acum poti sa gusti sa vezi ce tarie are.

Neah, prefer vinul.

98Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Mier Iun 17, 2009 3:58 pm

Artistu


demon

Mihai a scris:
Anticristul a scris:Da ai sesizat bine.Acum poti sa gusti sa vezi ce tarie are.
Poti sa traduci fraza sa intelegem si noi?

Uiti titlul topicului?

99Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Dum Iun 21, 2009 5:27 am

Cactus

Cactus
inger

Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 2j1vdbb1yq7 pustiu...

100Hai sa vorbim nimica - Pagina 4 Empty Re: Hai sa vorbim nimica Dum Iun 21, 2009 6:49 am

Eu Unul


admin

Ce cauti acolo? stuart

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum