Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Administratori forum - Pagina 4 EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Administratori forum - Pagina 4 EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Administratori forum - Pagina 4 EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Administratori forum - Pagina 4 EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Administratori forum - Pagina 4 EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Administratori forum - Pagina 4 EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Administratori forum - Pagina 4 EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Administratori forum - Pagina 4 EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Administratori forum - Pagina 4 EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Administratori forum - Pagina 4 EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Administratori forum - Pagina 4 EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Administratori forum - Pagina 4 EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Administratori forum - Pagina 4 EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 5 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Administratori forum

+11
Delta
Vasile Barsan
Habibi
Garrybaldi
Irene05
Simah
Puiu.T
Histrion
Anticristul
Bulache
Eu Unul
15 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

76Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Dum Noi 09, 2008 8:01 am

Cactus

Cactus
inger

tzi-am raspuns acolo la alfabet si internetul mi-a oprit sesiunea si m-a scos afara si dupa refresh am vazut ca nu a aparut raspunsul meu. Sau e o problema la voi la server sau internetul de aici s-a prostit. Oare daca as plati sa am viteza / trafic mai mare (RCS/RDS) as rezolva ceva ?

77Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Dum Noi 09, 2008 9:17 am

Bulache

Bulache
demon

Da ai rezolva,asa a zis ficiorul,dar e mai scump.
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000202EE.gif

78Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Dum Noi 09, 2008 9:22 am

Eu Unul


admin

Cactus a scris:tzi-am raspuns acolo la alfabet si internetul mi-a oprit sesiunea si m-a scos afara si dupa refresh am vazut ca nu a aparut raspunsul meu. Sau e o problema la voi la server sau internetul de aici s-a prostit. Oare daca as plati sa am viteza / trafic mai mare (RCS/RDS) as rezolva ceva ?
Nu cred ca pe Server e problema. In trecut mi s-a intamplat si mie cand dadeam raspuns rapid in loc de New. A mai patit-o si Zyraxes(dar el foloseste programe de ascundere IP) si SilverStar,care s-a suparat, desi eu nu am aveam nici o vina. Serverul este la Forumul de Suport, nu la mine.

Ce ai scris la Ivrit?
Vad ca de scris e mai usor, dar tre sa am si memorie vizuala sa retin literele de tipar. Era mai usor daca gaseam o explicatie ptr fiecare litera, exemplu, cum e pentru litera Bet, in Talmud. Asa le retineam mai usor. Colegii de la curs sunt inapoiati rau, desi au inceput de 1 luna.

79Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Dum Noi 09, 2008 2:29 pm

Tudorel666


eliberat

Cactus a scris:
Multzam de oferta dar nu ajung pana acolo; analizele le fac pe plan local - sunt alea de rutina; scintigtafia o fac la Szeged. Acolo tzine foarte putzin si nu-tzi da injectia cu substanta aia radioactiva de contrast; au aparat tare fain, Si costa numai jumatate...
Tratamentul il fac la spital aici...Perfuzia si dupa aia fugutza acasa.

Mie citostaticele imi provocau o stare de greata destul de neplacuta. I-am spus medicuui si mi-a prescris niste pastilute, destul de scumpe, de care am beneficiat totusi gratuit. Daca ai nevoie si poti sa le obtii, prind foarte bine in cazul starilor de greata.

http://lazarmariantudorel.blogsite.ro

80Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Dum Noi 09, 2008 2:50 pm

Eu Unul


admin

Tudorel666 a scris:
Cactus a scris:
Multzam de oferta dar nu ajung pana acolo; analizele le fac pe plan local - sunt alea de rutina; scintigtafia o fac la Szeged. Acolo tzine foarte putzin si nu-tzi da injectia cu substanta aia radioactiva de contrast; au aparat tare fain, Si costa numai jumatate...
Tratamentul il fac la spital aici...Perfuzia si dupa aia fugutza acasa.

Mie citostaticele imi provocau o stare de greata destul de neplacuta. I-am spus medicuui si mi-a prescris niste pastilute, destul de scumpe, de care am beneficiat totusi gratuit. Daca ai nevoie si poti sa le obtii, prind foarte bine in cazul starilor de greata.
Tudorel, poate ne povestesti si noua cum te-ai vindecat tu si cat de grava era boala ta(daca era vindecabila). Experienta ne poate fi de folos. La fel si a Sanjei-Adriana.

81Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Lun Noi 10, 2008 11:50 am

Sanja-Adriana

Sanja-Adriana
muritor de rand

Cred ca este o idee minunata daca vei deschide acel topic: Despre noi , dar tilul ar putea fi schimbat, nu stiu, pentru ca nu noi ca persoane suntem importante ci ceea ce face Dumnezeu, felul in care lucreaza El in fiecare din noi- Deci ceva de genul-Experiente,marturii adevarate, Dumnezeul Cel viu.Vezi tu ce ti se pare ca se potriveste mai bine.Am sa particip cu bucurie.
cu drag
sanja-adriana

82Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Lun Noi 10, 2008 11:57 am

Eu Unul


admin

Multumesc mult. O sa deschid acum un Forum si, cine doreste, o sa isi deschida topic. Ne face placere sa citim despre tine si, in special, despre relatia cu Dumnezeu. M-as bucura sa participe si altii. iconsmile

83Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Mier Noi 12, 2008 1:58 pm

Cactus

Cactus
inger

in sfarshit ca mi se deschidea asta http://lyra.forumchti.com/

84Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Mier Noi 12, 2008 4:09 pm

Bulache

Bulache
demon

Si io am reusit,o intreaga aventura cu schimburile astea EVIL

85Administratori forum - Pagina 4 Empty Re: Administratori forum Joi Dec 11, 2008 4:37 am

Cactus

Cactus
inger

Cactus a scris:in sfarshit ca mi se deschidea asta http://lyra.forumchti.com/

Pai, azi m-am dus iar acolo; cika numai Tony e inregistrat; m-am bagat si io si acuma stept confirmarea lu nu stiu cine big chief ca sa-mi confirma contul; adicătelea care-i ăla Big Chief ? Primul înregistrat ? Tony - draghili - fi si tu ficior fain si confirma-mi contul. Pusici, tu draga... Laughing kiss1


Edit ceva mai tarziu:
Deci, AICI: http://lyra.forumchti.com/ si aici citesc - in frantzuzeshte (pfui...) :
"Nos membres ont posté un total de 1 message
Nous avons 2 membres enregistrés
L'utilisateur enregistré le plus récent est Anton_LaVey"

DECI NU Tony trebe sa-mi confirme contul ci primul inregistrat - mare taina; oare cine-i PRIMUL ?

Administratori forum - Pagina 4 GruebelAdministratori forum - Pagina 4 A030

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum