Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Popas la intrarea in forum EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Popas la intrarea in forum EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Popas la intrarea in forum EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Popas la intrarea in forum EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Popas la intrarea in forum EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Popas la intrarea in forum EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Popas la intrarea in forum EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Popas la intrarea in forum EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Popas la intrarea in forum EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Popas la intrarea in forum EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Popas la intrarea in forum EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Popas la intrarea in forum EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Popas la intrarea in forum EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Popas la intrarea in forum EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Popas la intrarea in forum EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Popas la intrarea in forum EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Popas la intrarea in forum EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Popas la intrarea in forum EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Popas la intrarea in forum EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Popas la intrarea in forum EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Popas la intrarea in forum EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Popas la intrarea in forum EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Popas la intrarea in forum EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Popas la intrarea in forum EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Popas la intrarea in forum EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Popas la intrarea in forum EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Popas la intrarea in forum

+3
Histrion
Eu Unul
Bulache
7 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Lun Oct 20, 2008 1:46 pm

Bulache

Bulache
demon

Adminule!Nu am parasit forumul,is un spirit liber si nu-mi place ingradirea.Daca ai observat eu raspund la anumite topicuri care-s la zi.Nu fac diferenta,fiecare forum isi are atractia sa.Adevarul e ca eu suntun Ateu convins si oarecum ma plictiseste discutiile astea religioase,sunt un adept al tehnici si tehnologiei.dar asta nu ionseamna canu mai intru,din contra citesc si ma amuz uneori chiar de nu raspund decat la anumite topicuri. Evil or Very Mad bom

PS.Nu-mi intra avatarul,de ce? happy

2Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 8:13 am

Bulache

Bulache
demon

Bulache a scris:Adminule!Nu am parasit forumul,is un spirit liber si nu-mi place ingradirea.Daca ai observat eu raspund la anumite topicuri care-s la zi.Nu fac diferenta,fiecare forum isi are atractia sa.Adevarul e ca eu suntun Ateu convins si oarecum ma plictiseste discutiile astea religioase,sunt un adept al tehnici si tehnologiei.dar asta nu ionseamna canu mai intru,din contra citesc si ma amuz uneori chiar de nu raspund decat la anumite topicuri. Evil or Very Mad bom

PS.Nu-mi intra avatarul,de ce? happy


Din partea mea fie,poate-l despocaiesc.Multi pocaiti au incercat sa ma lamureasca si nu au reusit.dar io le-am dat de gandit cu intrebarile mele. Laughing Laughing crazy

3Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 10:15 am

Bulache

Bulache
demon

Adminule!De ce nu-mi intra avatarul ala almeu il stii tu de pe VA.???

4Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 10:17 am

Eu Unul


admin

E bine acum? Ce reprezinta avatarul tau, domnule? Rolling Eyes

5Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 10:28 am

Bulache

Bulache
demon

Super ,multam mult. Asa arat io daca nu beau halba. cheers

6Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 10:44 am

Eu Unul


admin

Bulache a scris:Super, multam mult. Asa arat io daca nu beau halba. cheers

Cum asa? Nu cumva e invers? Very Happy

7Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 1:45 pm

Bulache

Bulache
demon

Io numai Halba beau,sau vin negru prescris de medic. dancing smiley

8Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 1:57 pm

Eu Unul


admin

Bulache a scris:Io numai Halba beau,sau vin negru prescris de medic. dancing smiley
Bunicii mei din partea mamei faceau vin din struguri negri si ingropau o damigeana in pamant pana la Paste. Nu stiu ce se intampla cu vinul respectiv, dar vin mai bun ca acela nu am baut niciodata. Nu puneau zahar, apa sau altceva, deoarece spuneau ca vinul intra direct in sange, fiind un fel de medicament. drunk

9Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 2:09 pm

Eu Unul


admin

Domnule Bulache, legat de vin, cu siguranta ca e un medicament vinul curat! La biserica unde ma duceam slujeau 3 preoti si, ducandu-ma intr-o duminica la Liturghie, i-am vazut in altar mancat prescura inmuiata in vinul de impartasanie. Am trecut cu vederea aceasta intamplare si m-am gandit sa ii iert, dar cum era in postul Sfintei Marii si vazandu-i la restaurant in Piata Amzei, m-am hotarat sa nu mai calc prin respectiva biserica vreodata. Acum ma gandesc ca i-am judecat gresit si ei doar se tratau de avitaminoza. Ce parerea aveti? Smile

10Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Mar Oct 21, 2008 7:16 pm

Histrion

Histrion
vrajitor

Despre popi? Numai de bine! ( dupa cum stii!)

11Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Joi Oct 23, 2008 8:17 am

Bulache

Bulache
demon

Cand am zis ca e medicament ,nu am glumit.Am cautat pe Google si intradevar e prescris pt boli cardiatice,diabet,cancer de anumita forma.mie medicul mi-a recomandat un pahar de 100g sa beau pe stomacul gol si la 15 min. sa mananc.aPOI AM CITIT CA VINUL ROSU SAU NEGRU largeste arterele ,reducand tensiunea arteriala,ajuta la producerea de globule rosii....etc.Vinul cu masura e sanatate. drunk

12Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Joi Oct 23, 2008 8:31 am

Bulache

Bulache
demon

Un gand pun pt useri obositi.

Adminule mi-a disparut avatarul.Te rog. cheers

13Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Joi Oct 23, 2008 8:38 am

Eu Unul


admin

Bulache a scris:Un gand pun pt useri obositi.

Adminule mi-a disparut avatarul.Te rog. cheers

Inseamna ca sunteti "in forma", de va dispare avatarul. Very Happy

Sa-mi cautati si mie unul potrivit.

14Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Joi Oct 23, 2008 8:40 am

Bulache

Bulache
demon

ma straduiesc si-ti caut
Laughing

15Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Joi Oct 23, 2008 4:55 pm

Anticristul


eliberat

Bulache a scris:Cand am zis ca e medicament ,nu am glumit.Am cautat pe Google si intradevar e prescris pt boli cardiatice,diabet,cancer de anumita forma.mie medicul mi-a recomandat un pahar de 100g sa beau pe stomacul gol si la 15 min. sa mananc.aPOI AM CITIT CA VINUL ROSU SAU NEGRU largeste arterele ,reducand tensiunea arteriala,ajuta la producerea de globule rosii....etc.Vinul cu masura e sanatate. drunk
.......................................
Da si eu am primit recomandare de la medic.Si acum am preparat personal vre-o 365 de litri.Negru si curat ca lacrima.Dar deocamdata e in stadiu de tulburel.

16Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Joi Oct 23, 2008 4:57 pm

Eu Unul


admin

Anticristul a scris:
Bulache a scris:Cand am zis ca e medicament ,nu am glumit.Am cautat pe Google si intradevar e prescris pt boli cardiatice,diabet,cancer de anumita forma.mie medicul mi-a recomandat un pahar de 100g sa beau pe stomacul gol si la 15 min. sa mananc.aPOI AM CITIT CA VINUL ROSU SAU NEGRU largeste arterele ,reducand tensiunea arteriala,ajuta la producerea de globule rosii....etc.Vinul cu masura e sanatate. drunk
.......................................
Da si eu am primit recomandare de la medic.Si acum am preparat personal vre-o 365 de litri.Negru si curat ca lacrima.Dar deocamdata e in stadiu de tulburel.

Sa aduci o damigeana si aici!

17Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Joi Oct 23, 2008 5:00 pm

Anticristul


eliberat

Nu-i exclus.Se bea pe coltul mesei..........

18Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Vin Oct 24, 2008 11:45 am

Bulache

Bulache
demon

Facase voia noastra si sa bem din el. cheers

19Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Vin Oct 24, 2008 1:46 pm

Vizitato


Vizitator

Daca e Babanu' ala din poza sa stiti ca e bun! Am baut eu si chiar il recomand si la altii! Wink

20Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Lun Oct 27, 2008 5:17 pm

Emir



cine-a pus carciuma-n drum, ala nu e om nebun, ala este om cuminte,...cu minte ...cuminte ... cu minte...

21Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Lun Oct 27, 2008 5:43 pm

Anticristul


eliberat

Cu cine ?

22Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Lun Oct 27, 2008 6:30 pm

Emir



23Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Lun Oct 27, 2008 6:34 pm

Eu Unul


admin


Am lasat si vechea adresa pentru cei care ne vor cauta acolo Smile

24Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Lun Oct 27, 2008 7:15 pm

Anticristul


eliberat

Tu esti la capatul batului ,sau esti ala cu cornitele?
Mie ce mi ramine?

25Popas la intrarea in forum Empty Re: Popas la intrarea in forum Lun Oct 27, 2008 7:18 pm

Vasile Barsan

Vasile Barsan
vrajitor

La capatul batului e ala care mi-a sters replica.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum