Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » Mai este cineva pe aici?
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

    » CRESTINI fara denominatiune
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

    » Cine este in realitate Isus!
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

    » NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

    » Ok
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

    » ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

    » vizitati
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

    » REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

    » SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

    » Cenzura istoriei!!!
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

    » Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

    » Despre crestinismul originar
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

    » Dorurile mele
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

    » VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

    » MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

    » APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

    » RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

    » Vishnuism-monoteismul hindus
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

    » Despre capitalismul salbatic
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

    » Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

    » E Omul urmasul lui Adam?
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

    » Bine v-am gasit!
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

    » POZE USERI
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

    » Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

    » Arte martiale
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

    » Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

    Cine este conectat?
    În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

    Nici unul

    [ Vizualizeaza toata lista ]


    Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     


    Rechercher Cautare avansata


    Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

    Bine v-am gasit!

    +51
    Dulgherul
    Soimos
    2009MIGIS1
    Zarzavat
    Carla
    Bulache
    Garrybaldi
    Empathy
    Emir
    Simah
    HaymHerman
    Eu Unul
    Dracool
    Craa
    Mefisto_666
    Anticristul
    Silva
    Delta
    Res
    Alex
    ATB
    Yahiya
    Alice Bailey
    Puiu.T
    Hareth
    Ecstasy
    Bagherra
    Hans Baldung Grün
    Constantin
    Mihai LEONTE
    Leeloo
    Diana
    Fresh
    Dorstor
    Cris
    Hades
    Sunna
    Bloom
    Emil Condor
    SAVIN
    Eblis
    Vlad the Impaler
    Irene05
    Remussatala
    Der Bedeu
    Teroristul
    Ada_Pal
    Cactus
    SilverStar
    Lucretia
    Mihai
    55 participan?i

    Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

    In jos  Mesaj [Pagina 8 din 14]

    176Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:23 pm

    Anticristul


    eliberat

    Si ei pot sa traiasca,dar,trebuie sa traiasca ca oameni.Cei ce se abat de la regulile omenesti ,nu conteaza ce sint,si ce culoare au,sint toti la fel.

    177Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:24 pm

    Anticristul


    eliberat

    Bine ai venit,Veronika.Ai fost cumva pe vox dei,cindva?

    178Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:30 pm

    Eu Unul


    admin

    iconsmile Anticristule, tu esti primul care ureaza bun venit fetelor.

    Veronika, noi reconstruim forumul, de aia e asa liniste. Bun venit!

    179Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:33 pm

    Anticristul


    eliberat

    Pai numai daca spui fete,si intelegi ca sint frumoase.Dar eu i-am zis si la Soimos.Deci la toti noi veniti.Cu stima.Dar daca baieti vin mai putini....

    180Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:36 pm

    Vizitato


    Vizitator

    Anticristul a scris:Bine ai venit,Veronika.Ai fost cumva pe vox dei,cindva?
    E o confuzie!
    Eu nu sunt fanatică și nici nu îi înțeleg pe fanaticii ăștia.
    De fapt fanatismul ăsta religios vine dintr-un exces de superstiție, dar eu nu îl înțeleg.

    181Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:37 pm

    Cactus

    Cactus
    inger

    Veronika a scris:SALUT !!!

    Bine v-am gasit! - Pagina 8 Thcosulet

    182Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:38 pm

    Eu Unul


    admin

    Te rog sa ne spui de pe ce forum ai fost invitata aici si cum ma numeam acolo, ce clona aveam, adica! Laughing

    183Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:43 pm

    Vizitato


    Vizitator

    Admin a scris:iconsmile Anticristule, tu esti primul care ureaza bun venit fetelor.

    Veronika, noi reconstruim forumul, de aia e asa liniste. Bun venit!
    Mulțumesc!

    184Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 5:57 pm

    Vizitato


    Vizitator

    Admin a scris:Te rog sa ne spui de pe ce forum ai fost invitata aici si cum ma numeam acolo, ce clona aveam, adica! Laughing
    Am nimerit aici întâmplător. De fapt "Lyra" trebuia să fie o firmă.

    185Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 6:08 pm

    Eu Unul


    admin

    Imi pare rau pentru tine, dar nu admitem clone pe forum. Draga LaVey, cand o sa inveti sa te comporti civilizat si sa ma respecti, asa cum eu te-am respectat de la intrarea pe acest forum, ti se va deschide iara usa. Pana atunci usa iti e inchisa.

    186Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Lun Noi 10, 2008 7:52 pm

    Cactus

    Cactus
    inger

    si io fraieru, cand am vazut ashea o gagica faina in poza, fugutza m-am repezit sa-i dau flori... sa ma invatz minte; pana nu capatam Auswais de la Admin, nu mai dam binetze la noii venitzi ca picam de fraieri...

    187Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 5:19 am

    Eu Unul


    admin

    rolf

    Am facut un contract cu nevestele userilor sa nu admitem gagici pe forum, decat cu mici exceptii. Ex. Am vrea sa vina inapoi Diana si Ada Pal.

    188Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 5:39 am

    Cactus

    Cactus
    inger

    Admin a scris:rolf

    Am facut un contract cu nevestele userilor sa nu admitem gagici pe forum, decat cu mici exceptii. Ex. Am vrea sa vina inapoi Diana si Ada Pal.

    Răule; NOI VREM GAGICI !!!!!!!!!!!!!!!

    189Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 6:22 am

    Eu Unul


    admin

    O sa vina Vasile Barsan. Laughing

    190Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 6:42 am

    Cactus

    Cactus
    inger

    Admin a scris:O sa vina Vasile Barsan. Laughing

    tu esti ceea ce inglishii numesc "unconvincable" DECI sa intzeleg ca ne vine ashea ceva ???
    Bine v-am gasit! - Pagina 8 595


    tulburator Laughing crazy

    o sa avem emulatzie aici pe forum... Bine v-am gasit! - Pagina 8 397

    191Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 8:29 am

    Bulache

    Bulache
    demon

    Ma Cactus,nu baga poze de astea ca visam urat la noapte. harhar crazy

    192Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 9:18 am

    Cactus

    Cactus
    inger

    Lasă că tzie îți dau să-ți alegi - NU fiindcă tu ai fi un muieratec destrăbălat (sau ești ? ; ar trebui să fii după cum scrii tu acolo si io te cred pe cuvânt) ci pentru că sunt generos cu tine si-tzi dau să alegi sau să le ai pe amandouă; uite ia d-acilea că-i gratis...

    Bine v-am gasit! - Pagina 8 888

    Bine v-am gasit! - Pagina 8 Elena

    Sweet dreams, my friend... yes friends

    193Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 9:24 am

    Eu Unul


    admin

    Cactus, poze cu travestiti nu gasesti? rolf

    Mie mi-a placut catelul.

    194Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 9:26 am

    Cactus

    Cactus
    inger

    Admin a scris:Cactus, poze cu travestiti nu gasesti? rolf

    Mie mi-a placut catelul.

    Asta e ceva ne-natural... sau ???? Nu stiu - trebe sa kujet da' nu vreau sa-i stric somnu lu Bulache ashea că i-am dat ceva ce nu-i impotriva naturii asa cum o stim noi...
    Avea ceva, acolo mai sus; zicea ca nu-i place -

    195Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 9:41 am

    Bulache

    Bulache
    demon

    pa aia de jos ti-o mlas tie,ca- ficior fain. Laughing harhar

    196Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 10:03 am

    Eu Unul


    admin

    Domnule Bulache, mai bine ai gasi matalutza niste imagini faine pentru literele alea ebraice, ca sa le retin mai usor. Wink

    197Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 10:06 am

    Cactus

    Cactus
    inger

    ca le retzii e una; io mi-am scos alfabetul la imprimanta dar cum le scrii ????? O sa fie tare greu sa invatzam asa "prin corespondentza" , fara dascal; ar trebui io sa vad ca este o comunitate evreiasca destul de puternica in Arad; sa vad cine-i sef pe acolo si sa vb cu el... Poate are el nishte idei folositoare. Mai vad io cum ajung la ei...

    198Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 4:17 pm

    Anticristul


    eliberat

    Daca ma platiti pe mine ,vin si va invat gratis,

    199Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 5:35 pm

    Cactus

    Cactus
    inger

    Anticristul a scris:Daca ma platiti pe mine ,vin si va invat gratis,

    Hai sa facem un biznis - mergem noi acolo in Israel si ne invetzi... Laughing

    200Bine v-am gasit! - Pagina 8 Empty Re: Bine v-am gasit! Mar Noi 11, 2008 5:38 pm

    Eu Unul


    admin

    Cactus, eu si Anticristul voiam sa deschidem o afacere cu apa de Iordan. Cred ca nu ar strica o filiala si la Arad. rolf

    El ne furnizeaza apa si noi gasim cui sa o vindem.

    Continut sponsorizat



    Sus  Mesaj [Pagina 8 din 14]

    Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum