Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Propuneri si sugesti-2

+24
Heruer
Vasile Barsan
Lloyd
Bulache
Simah
Bloom
Eu Unul
Enohabel
Delta
Alice Bailey
Alex
Rhea
Zyraxes
Constantin
Puiu.T
Bagherra
Remussatala
Andi_
Der Bedeu
Diana
Cris
Sunna
Hades
Lucretia
28 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 5]

76Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 1:08 pm

Vizitato


Vizitator

Vasile Barsan a scris:
Anton_LaVey a scris:
Admin a scris:
Anton_LaVey a scris:Io vorbesc de moaca de la avatar nu la galerie! Avataru e jumate + ca e o dezordine totala in forum.... ciudat....

Nu stiu ce se intampla...Am schimbat deocamdata tema si las asa...

Acum e ok! Se vede tot! Lasa-l asa!
Lasa-l asa, ca se vede tot, doar tipa de sus tre sa mai schimbe pozitia! rolf

Si ce pozitie vrei sa aiba?

77Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 1:09 pm

Vasile Barsan

Vasile Barsan
vrajitor

Sa fie pozata din fata si sa tina picioarele "mai relaxate" ulala

78Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 1:38 pm

Vizitato


Vizitator

Vasile Barsan a scris:Sa fie pozata din fata si sa tina picioarele "mai relaxate" ulala

Tu acuma chiar ca dai in nesimtire! rolf

79Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 2:09 pm

Vasile Barsan

Vasile Barsan
vrajitor

Anton_LaVey a scris:
Vasile Barsan a scris:Sa fie pozata din fata si sa tina picioarele "mai relaxate" ulala

Tu acuma chiar ca dai in nesimtire! rolf

De ce? La intrarea in forum sa vezi o "poarta" larg deschisa, primitoare, care iti spune "Bine ati venit" yes Cred ca ii place si Anticristului, si lui Bulache.. smille

Ori preferi pe Isus? Crying or Very sad

80Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 3:58 pm

Vizitato


Vizitator

Pe isus stii bine ca NU o sa-l prefer niciodata! E prea horror! EVIL

81Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 7:42 pm

Vasile Barsan

Vasile Barsan
vrajitor

Era mai frumoasa cealalta tema si se vedeau si smilies-urile mai bine. Ce zici, LaVey?

82Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 7:50 pm

Vizitato


Vizitator

Vasile Barsan a scris:Era mai frumoasa cealalta tema si se vedeau si smilies-urile mai bine. Ce zici, LaVey?

Io nu zic nimic.... Smile

83Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 7:53 pm

Vasile Barsan

Vasile Barsan
vrajitor

de ce? iti place asa blonda? Cool

84Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Oct 25, 2008 8:40 pm

Vizitato


Vizitator

Pai Adminu face ce vrea

85Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Dum Oct 26, 2008 11:28 am

Bulache

Bulache
demon

Faina culoare de fond,parca am fi in adancuri. Laughing

86Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Dum Oct 26, 2008 7:02 pm

Vizitato


Vizitator

Culoarea e faina da' iconurile de la categorii is cam mari si e greu de "navigat" pe forum, e incomod......

87Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Joi Oct 30, 2008 4:32 am

Heruer


inger

Imi pare rau, Admin-ule, dar a devenit o mizerie de forum, din toate punctele de vedere. Ai scapat din maini ceea ce inseamna autentica administrare a unui forum. Se pare ca palaria ti-a devenit prea mare, ti-a cazut pe ochi si a ramas acolo.
Pacat. Incepuse chiar bine si era promitator, dar ai confundat libertatea de exprimare cu libertinajul si prost-gust-ul.
Este ultima postare.

88Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Joi Oct 30, 2008 5:18 am

Eu Unul


admin

Heruer a scris:Imi pare rau, Admin-ule, dar a devenit o mizerie de forum, din toate punctele de vedere. Ai scapat din maini ceea ce inseamna autentica administrare a unui forum. Se pare ca palaria ti-a devenit prea mare, ti-a cazut pe ochi si a ramas acolo.
Pacat. Incepuse chiar bine si era promitator, dar ai confundat libertatea de exprimare cu libertinajul si prost-gust-ul.
Este ultima postare.
Heruer, eu v-am dat posibilitatea tuturor sa participati la administrarea forumului. https://spiritliber.forumgratuit.ro/anunturi-administrative-f57/administratori-forum-t806.htm?sid=88ac64e33fa07d37b2aed8281c9cbd12

Faptul ca au plecat userii inscrisi initial se datoreaza tocmai restrictiilor impuse de moderatori si admini, stergerilor de replici in masa.
Am spus ca ofer functia de admin prin rotatie, dar o sa pun si o conditie: sa nu fie restrictionat nici un user, dimpotriva, fiecare sa aduca cel putin un user nou(care sa fie si activ si de calitate) in cele 3 zile cand ii vine randul la administrare. Cel mai important pe un forum este comunitatea.

De ce nu te oferi sa ne demonstrezi ce poti? Replicile obscene pot si incluse intr-un forum separat cu acces restrictionat, pe baza de parola.

Nu vreau sa fie doar forumul meu, ci sa se simta bine toata lumea. Chiar voiam sa ii pun pe Simah, pe Histrion, pe LaVey la administratie, deoarece sunt convins ca ar putea face ceva mai bun decat mine.
Si doresc sa readuc pe Ada-Pal, pe Diana si pe altii care au fost de incredere si pe care i-am defavorizat.

Eu sunt doar fondatorul, asa ca de voi depinde organizarea in continuare sau daca va trai forumul. Decat 10 forumuri cu cate 3 useri, mai bine unul al tuturor, spun eu! Daca nu va implicati, il desfiintez. In plus, este ceva placut si o experienta noua pentru toti.

89Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Sam Noi 01, 2008 7:00 pm

Res

Res
muritor de rand

voiam sa spun ca nu pot trimite imagini, dar vad ca se poate totusi

Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Imag1710

90Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Dum Noi 02, 2008 8:55 am

Simah

Simah
djin

Daca vrei sa-l desfiintezi este problema ta personala,dar eu nu administrez nici un forum!Daca aveam chef de adminitrat imi faceam unul al meu!

91Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Dum Noi 02, 2008 9:03 am

Eu Unul


admin

Nu-i nimic! Or sa urmeze Garrybaldi si Bulache. iconsmile

92Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Dum Noi 02, 2008 7:21 pm

Cactus

Cactus
inger

Admin a scris:Nu-i nimic! Or sa urmeze Garrybaldi si Bulache. iconsmile

Haordeu shefule mancatzi-ash...Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Backtowork
Dacă-l pui pă Bulache shef păstă noi ăștia năpăstuiti, atunci o să i se urce la cap si nu mai dă de beut acolo unde stim noi...Da-n rest, potzi să-l pui piste noi mare shef că-i ficior fain, de-al nostru...

93Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Dum Noi 02, 2008 7:53 pm

Vizitato


Vizitator

Cactus a scris:
Admin a scris:Nu-i nimic! Or sa urmeze Garrybaldi si Bulache. iconsmile

Haordeu shefule mancatzi-ash...Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Backtowork
Dacă-l pui pă Bulache shef păstă noi ăștia năpăstuiti, atunci o să i se urce la cap si nu mai dă de beut acolo unde stim noi...Da-n rest, potzi să-l pui piste noi mare shef că-i ficior fain, de-al nostru...

Zi' saru' mana ca nu ma pune pe mine sef........ EVIL

94Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Dum Noi 02, 2008 9:06 pm

Eu Unul


admin

Da, o sa il pun, ca e un tip fain dl. Bulache! iconsmile

95Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Lun Noi 03, 2008 6:27 am

Bulache

Bulache
demon

Ma nenorociti fratilor!Io-s om cinstit si gospodar la Carul cu Bere.dar in rest vraiste. crazy cheers

96Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Lun Noi 03, 2008 7:45 am

Eu Unul


admin

Bulache a scris:Ma nenorociti fratilor!Io-s om cinstit si gospodar la Carul cu Bere.dar in rest vraiste. crazy cheers
Tocmai, ca avem nevoie aici de "Carul cu bere" concret, nu doar sa avem acces la butoiul cosmic. Laughing

97Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Lun Noi 03, 2008 9:14 am

Cactus

Cactus
inger

Anton_LaVey a scris:
Cactus a scris:
Admin a scris:Nu-i nimic! Or sa urmeze Garrybaldi si Bulache. iconsmile

Haordeu shefule mancatzi-ash...Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Backtowork
Dacă-l pui pă Bulache shef păstă noi ăștia năpăstuiti, atunci o să i se urce la cap si nu mai dă de beut acolo unde stim noi...Da-n rest, potzi să-l pui piste noi mare shef că-i ficior fain, de-al nostru...

Zi' saru' mana ca nu ma pune pe mine sef........ EVIL

Săru' mâna...Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Emoti_138Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Emoti_144

Edit...Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Smilie_happy_043

98Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Lun Noi 03, 2008 10:03 am

Cactus

Cactus
inger

Cactus a scris:
Anton_LaVey a scris:
Cactus a scris:
Admin a scris:Nu-i nimic! Or sa urmeze Garrybaldi si Bulache. iconsmile

Haordeu shefule mancatzi-ash...Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Backtowork
Dacă-l pui pă Bulache shef păstă noi ăștia năpăstuiti, atunci o să i se urce la cap si nu mai dă de beut acolo unde stim noi...Da-n rest, potzi să-l pui piste noi mare shef că-i ficior fain, de-al nostru...

Zi' saru' mana ca nu ma pune pe mine sef........ EVIL

Săru' mâna...Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Emoti_138Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Emoti_144

Edit...Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Smilie_happy_043

Edit http://www.ro.ro/ harhar Laughing rolf

99Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Lun Noi 03, 2008 10:10 am

Herietta


muritor de rand

Ce este aceasta, Cactus? kiss1

100Propuneri si sugesti-2 - Pagina 4 Empty Re: Propuneri si sugesti-2 Lun Noi 03, 2008 10:23 am

Cactus

Cactus
inger

Herietta a scris:Ce este aceasta, Cactus? kiss1

Era pentru Tony LaVey...zicea sa-i spun saruŽmana si io i-am spus... Laughing

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum