Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum de spiritualitate

Ultimele subiecte
» Mai este cineva pe aici?
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyDum Aug 11, 2013 8:58 am Scris de Tudorel666

» CRESTINI fara denominatiune
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptySam Mar 09, 2013 7:18 pm Scris de crestinul

» Cine este in realitate Isus!
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyDum Iul 08, 2012 2:11 pm Scris de Fairy

» NOSTALGII...poezii de Mihai LEONTE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyDum Iul 08, 2012 2:06 pm Scris de Fairy

» Ok
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMier Iun 16, 2010 11:37 am Scris de Tudorel666

» ARMONII MAJORE 2010...autor Mihai LEONTE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMar Iun 15, 2010 3:42 am Scris de Mihai LEONTE

» vizitati
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am Scris de padawanu

» REVERII ADVERSE...poezii de Mihai LEONTE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyJoi Iun 10, 2010 4:16 am Scris de Mihai LEONTE

» SCRIERI INOCENTE...de Mihai LEONTE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyVin Iun 04, 2010 4:05 pm Scris de Mihai LEONTE

» Cenzura istoriei!!!
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyJoi Iun 03, 2010 6:37 pm Scris de Ancuta

» Distihurile lui Bujor...autor Mihai LEONTE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMar Mai 25, 2010 3:28 am Scris de Mihai LEONTE

» Despre crestinismul originar
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyLun Mai 24, 2010 11:41 am Scris de Tudorel666

» Dorurile mele
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptySam Mai 22, 2010 11:39 am Scris de Tudorel666

» VALENTE MEDII...poezii de Mihai LEONTE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMier Mai 19, 2010 4:24 am Scris de Mihai LEONTE

» MIRAJELE ALBASTRE...poezii de Mihai LEONTE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMier Mai 12, 2010 4:18 pm Scris de Mihai LEONTE

» APOGEUL METAFORIC...poezii de Mihai LEONTE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyDum Mai 09, 2010 7:04 am Scris de Mihai LEONTE

» RENASTEREA ZAMOLXIANISMULUI RELIGIA STRABUNILOR ROMANILOR
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMier Mar 24, 2010 12:01 pm Scris de HareKrishna

» Vishnuism-monoteismul hindus
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMier Mar 24, 2010 11:59 am Scris de HareKrishna

» Despre capitalismul salbatic
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMar Mar 02, 2010 2:54 pm Scris de wima2203

» Ce nu se spune despre Miscarea Legionara?
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMar Mar 02, 2010 2:39 pm Scris de wima2203

» E Omul urmasul lui Adam?
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyDum Ian 31, 2010 9:46 pm Scris de Anticristul01

» Bine v-am gasit!
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyDum Ian 31, 2010 8:13 pm Scris de Anticristul01

» POZE USERI
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyJoi Ian 28, 2010 3:37 pm Scris de IrinucaM

» Inaugurarea celei mai inalte cladiri din lume-DUBAI 2009
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyMar Ian 12, 2010 9:06 pm Scris de Anticristul

» Arte martiale
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyLun Ian 11, 2010 4:00 am Scris de IrinucaM

» Scrisoare adresata FEDERATIEI RUSE
De ce ascundem faptul ca avem pe cineva????? EmptyLun Ian 11, 2010 3:19 am Scris de IrinucaM

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 28, Joi Oct 02, 2014 3:20 am
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

De ce ascundem faptul ca avem pe cineva?????

+5
Pacifistul
NiceGame
Lucretia
Vlad the Impaler
Irene05
9 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Irene05

Irene05
muritor de rand

de multe ori mai ales cand cunosti pe cineva dragutz, mai ales in cazurile online, se intampla un lucru.....dupa prezentarea fiecaruia urmeaza intrebarea..si ai prieten????
atunci multi au tendinta sa spuna nu, desi stiu bin ca asta nu e adevarat......si apoi se dau singuri de gol uneori....ce e asa de greu sa recunosti "da am pe cineva dar vreau sa mi imbogatesc cercul de prieteni".......oricum mai devreme sau mai tarziu asta se afla si atunci daca chiar te intereseaza noua cunostinta ca amic, atunci vei pierde un amic bun...si vei ramane cu ochii in soare:shock:

http://irene05.hi5.com

Vlad the Impaler

Vlad the Impaler

De ce ascundem faptul ca avem pe cineva?????


pentru a avea mai multi respectiv multe! Laughing

Irene05

Irene05
muritor de rand

mda dar de ce simti tu nevoia de a avea cat mai multe????esti nimfoman???sau n ai incredere n tine si trebuie constant o tipa noua sa ti confirme ca esti atractiv??

http://irene05.hi5.com

Lucretia

Lucretia
muritor de rand

Irene05 a scris:mda dar de ce simti tu nevoia de a avea cat mai multe????esti nimfoman???sau n ai incredere n tine si trebuie constant o tipa noua sa ti confirme ca esti atractiv??

Asa, zii ca merita! blum .. glumesc Wink
Parerea mea este ca simti nevoia sa spui ca nu ai numai daca nu tii cu adevarat la persoana respectiva. Daca este o dagoste in adevaratul sens al cuvantului nu vad de ce ai minti. :heart:


~

Irene05

Irene05
muritor de rand

felicitari...doar un lucru pt tine ai grija s o si pastrezi...iubirea se castiga greu dar se pierde ff usor.....

http://irene05.hi5.com

NiceGame

NiceGame
muritor de rand

stiu
ce imi mai spui?

Irene05

Irene05
muritor de rand

ei as putea sa spun multe...dar suntem deja off topic....totusi astept pareri si lucruri concrete argumentate....scrieti mai mult...ca sa se evite confuziilee.....in timp vor fi mai multi pe forum si implicit raspunsuri noi..abia astept....apropo mai e un topic la capitolul asta da n am primit inca nici un raspuns..........pacat......

http://irene05.hi5.com

NiceGame

NiceGame
muritor de rand

.....

cine te-a dezamagit?

Irene05

Irene05
muritor de rand

persoana de care vorbesc in ..oare mai exista o sansa....bin nu numai el dar au fost mai multe persoane ...deh asa ne maturizam....dar acum nu vorbeam de dezamagiri...am trecut peste tot....sunt destul de puternica...si pot face fata multor situatii....pe langa altii ma pot considera o norocoasa pentru ca am tot ce mi trebuie ...un singur lucru mai ramane dar timpul va decide...si jumatatea mea ma va gasi intr o zi....nu am de ce sa ma plang....dar la un moment dat toti suntem dezamagiti..dar viata merge inainte indiferent de situatie si orice are rezolvare..timpul ne face sa uitam si sa iertam totul......

http://irene05.hi5.com

NiceGame

NiceGame
muritor de rand

deci cum spuneam, esti tare dezamagita Very Happy

Irene05

Irene05
muritor de rand

dap la momentul asta as putea spune ca da...incerc sa aflu niste raspunsuri...dar vad k nimen i n a zis nimic despre ce am scris la Oare mai exista vreo sansa....si inclin sa cred k raspunsul este nu.....oricum o sa mi treaca...e o perioada mai dificila dar eu s optimista convinsa si o s o iau de la capat....uneori mai scap in butoiul cu melancolie dar stiu bine sa inot....dar speranta moare ultima....si in curand imi voi reveni...ce nu ma omoara ma face mai puternica.......

http://irene05.hi5.com

NiceGame

NiceGame
muritor de rand

pana mea, ma simt ca la "Canal D, ACasa, si alte Bullshit"

deci, pe scurt, revino-ti...si cauta pe altu', e plin teritoriu de masculi Smile

Irene05

Irene05
muritor de rand

dap stai linistit ca nu ma tine mult...am cautat am avut pe altcineva dar n a tinut...asta nu inseamna ca nu pot intalni maine iubirea vietii mele..sorryy n am vrut sa te fac sa te simti asa dar se mai intampla....si tocmai asta e ....nu vreau un mascul feroce....d aia sueprficiali gasesc la tot pasul......si vin ei nu trebuie sa i caut eu:D....eu doar trebuie sa aleg:P

http://irene05.hi5.com

NiceGame

NiceGame
muritor de rand

deci

tu scrie ce crezi, eu am ajuns din intampare pe aici,
nu sunt nici feroce insa stiu sa respect sentimentele unui om.

iti doresc ce e mai bun!

Irene05

Irene05
muritor de rand

eu scriu doar ce cred....imi pare bine ca stii sa respecti parerea si sentimentele celor din jur...cand am zis feroce nu m am referit la tine..asa in general tipul macho..sunt destui printre noi...ms si eu iti doresc tie numai bine...
si eu am ajuns tot din intamplare eram pe alt forum si am primit o invitatie si vazand nu e nimic postat la capitolul dragoste am zis sa pun eu cateva intrebari....merci pentru reaspunsuri..deja ma simt mai bine....

http://irene05.hi5.com

Pacifistul



hai sa-ti dau un sfat(nu stiu cat de bun e, insa asta cred eu):daca nu merge de la bun inceput, nu are rost sa mai incerci. stii cum e: o sfoara rupta se poate innoda, dar nodul ramane. asa ca eu iti recomand sa nu te mai uiti in urma, oricum nu poti sa schimbi nimic. si legat de baietii care isi doresc f multe fete, cred ca e destul de simplu de explicat: inca nu vor o relatie stabila, vor doar sa se distreze. Laughing

Sunna

Sunna
vrajitor

START-ul, in general, este foarte important in orice, nu numai in dragoste! Se vede, asadar, o relatie din start. Apoi, daca pe parcurs se banalizeza, reevocarea momentelor de inceput mereu si mereu este benefica. Smile

Puiu.T

Puiu.T
inger

iaca braul...... ce sa zic!
omul e un animal poligam....clar?

Phoenixxx

Phoenixxx

Irene05 a scris:mda dar de ce simti tu nevoia de a avea cat mai multe????esti nimfoman???sau n ai incredere n tine si trebuie constant o tipa noua sa ti confirme ca esti atractiv??

Un barbat nu poate fi nimfoman , de aceea daca te uiti in dictionar o sa gasesti : 'Stare patologică la femei și la animalele femele, manifestată printr-o excitație sexuală exagerată. – Din fr. nymphomanie. ' harhar

Rhini

Rhini

ascundem ca nu tindem sa avem relatii serioase

Puiu.T

Puiu.T
inger

si femeile sunt mai posesive....isi ascund prada Smile

Puiu.T

Puiu.T
inger

eu nu ascund asta....
decat de nevasta-mea crazy

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum